Kömmerling 76AD

Dorazový systém se stavební hloubkou 76 mm.

Na budoucnost zaměřený, dorazový systém KÖMMERLING 76 je významným a průkopnickým okenním systémem. Ve své třídě patří k nejmodernějším a nejlepším okenním a  dveřním systémům. Nejvyšší kvalita, znatelná úspora energie, optimální ochrana proti hluku, spolehlivá ochrana proti vloupání a rozmanitá škála možnosti koncepčních řešení, to je systém KÖMMERLING 76AD.

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje tento systém  technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou.

Konstrukce systému KÖMMERLING 76AD je vytvořena inovativně s přihlédnutím k využití trojitého zasklení a dalších bezpečnostních či protihlukových skel až do tloušťky 48 mm. Díky inteligentně navrženému systému je odborná výměna starých oken za nová z těchto profilů rychlá, čistá a bez zbytečných nákladů. Jediný problém je tedy vybrat tu správnou barevnou kombinaci pro Vaše nová okna.

  • hodnota prostupu tepla profilem u standardního okna - Uf= 1,1 W/(m²K)
  • stavební hloubka 76 mm je vhodná pro použití v rekonstrukcích i novostavbách
  • systém umožňuje zasklení dvojskel i trojskel o šířce až 48mm
  • hodnota zvukové izolace až do Rw = 47 dB
  • malá pohledová šířka v kombinaci rám - křídlo od 108 mm
  • malá pohledová šířka v kombinaci křídlo - klapačka od 126 mm

Jako příkladný platí tento systém také s ohledem na ekologii: Jakožto celosvětově první významný producent používá značka KÖMMERLING k výrobě profilů vedle recyklovaných materiálů v čerstvém okenním plastu výhradně bezolovnaté PVC se "zelenými" stabilizátory na bázi vápníku/zinku.

vchodové dveře
vchodové dveře